Упродовж січня-лютого цього року платники податків Донеччини сплатили до державного бюджету 9,8 млн грн акцизного податку з вироблених в Україні та ввезених на нашу територію підакцизних товарів (продукції). При цьому від виробництва електричної енергії надійшло 4,5 млн гривень.

Місцеві бюджети за цей же період отримали 50,3 млн грн акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.

Податкова Донеччини в рамках активізації боротьби зі схемами нелегального обігу пального та підакцизних товарів пропонує об’єднати реальні зусилля громадськості та органів державної влади. Для цього Податковою Донеччини у минулому році було запроваджено мобільний додаток «Legal ZrPlat», розроблений за ініціативи в.о. начальника ГУ ДПС у Донецькій області Ірини Долозіної. Тепер й пересічні громадяни можуть сприяти виявленню фактів порушень законодавства у сфері підакцизних товарів та протидіяти незаконному обігу підакцизної продукції.

Враховуючи суспільний попит, цей додаток було доповнено новою  вкладкою «Поскаржитись на невидачу чеків», що дозволить оперативно реагувати на випадки невидачі фіскального чеку. Податкова Донеччини нагадує, що 5% акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизних товарів спрямовується до місцевих бюджетів, тож, вимагаючи фіскальний чек при продажу такої продукції, свідомий покупець допомагає розвитку та добробуту своєї громади.

Завантажити безкоштовний мобільний додаток «Legal ZrPlat» можна на телефон засобами Play Market (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.solidpack.legalzrplat) або App Store (https://apps.apple.com/us/app/legal-zrplat/id1490703512?ls=1). Всі отримані повідомлення будуть розглянуті з дотриманням вимог чинного законодавства та нормативних документів.

 

Підписатися на Facebook 

fb.com/TaxUkraine

www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал 

t.me/tax_gov_ua

Підписатися на YouTube

youtube.com/TaxUkraine

https://www.youtube.com/channel/UCzcW1e1XnPo_Qc6oV6XP3YQ

 

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно і безпечно за допомогою сервісу «InfoTAX» t.me/infoTAXbot