За підсумками січня-квітня 2020 року на Донеччині до держбюджету сплачено 950,3 мільйонів гривень податку на додану вартість, що на 17,2 відсотків, або на 139,7 мільйонів гривень перевищує аналогічні показники минулого року.

Найбільші надходження цього податку забезпечили платники м. Маріуполя – майже 305 млн грн, м. Краматорськ – майже 130 млн грн, та м. Покровська і Покровського району – 112,1 млн гривень.

Податкова Донеччини інформує платників податку на додану вартість, що у зв’язку з набуттям чинності Закону України від 16 січня 2020 року №466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» для звітності з ПДВ запроваджується єдиний звітний період – календарний місяць (у тому числі для платників єдиного податку) з метою спрощення адміністрування ПДВ, застосування єдиного підходу до формування показників звітності та їх відображення в інформаційних системах ДПС.