Спільні заходи з органами місцевої влади, покращення обслуговування платників та проведення роз’яснювальної роботи щодо застосування норм податкового законодавства дозволило забезпечити  за січень-квітень 2020 року надходження від бізнес-спільноти Донеччини до місцевих бюджетів у сумі 3 млрд 934 млн гривень.

Проведення інвентаризації землі, об’єктів нерухомості майна, виплата заробітної плати, ліквідація заборгованості, дотримання законодавства про оплату праці – це ті напрями, де Податкова Донеччини продуктивно діє спільно з органами місцевого самоврядування. Завдяки цьому суб’єкти господарювання працюють у правовому полі, дотримуючись трудового законодавства, а місцеві бюджети отримують додаткові надходження. Суб’єкти господарювання сплатили за 4 місяці 2020 року до місцевих бюджетів 2 млрд 938 млн гривень ПДФО, 344,2 млн гривень єдиного податку та 290,1 млн гривень земельного податку.

Найбільші надходження до місцевої казни забезпечили платники м. Маріуполя – 1,4 млрд грн, м. Покровськ та Покровський район поповнили місцеві бюджети на 0,6 млрд грн, міста Краматорськ та Слов`янськ – по 0,4 млрд грн відповідно.

ГУ ДПС у Донецькій області нагадує, що своєчасна та повна сплата податків і зборів до бюджетів – це одна з головних передумов фінансової стабільності і добробуту нашої країни та кожного її громадянина.