Податковою Донеччини з початку 2020 року забезпечено надходження 599 млн грн податку на прибуток підприємств. З них до держбюджету спрямовано 533,7 млн грн, а до місцевих скарбниць – 65,3 млн гривень.

Досягнення таких показників – це результат відкритих і партнерських взаємин з бізнесом, якісного сервісного обслуговування платників податків та підвищення податкової культури населення.  

Найвагоміший внесок по сплаті податку на прибуток забезпечили підприємства м. Маріуполя – 105,1 млн грн, м. Краматорськ – 26,3 млн грн та  м. Слов`янськ і Слов’янського району – 24,5 млн гривень.

Нагадуємо, що Законом України від 30.03.2020 №540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID - 19)» (далі – Закон №540) передбачено ряд пільг для юридичних осіб в період поширення коронавірусної хвороби, зокрема, передбачено ряд преференцій для юридичних осіб – платників податку на прибуток підприємств. У зв’язку з чим ДПС України оновила довідники пільг, ознайомитися з якими можна на офіційному вебпорталі ДПС України за наступним посиланням: https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/dovidniki-/54005.html.