Податковою службою Донеччини з початку 2020 року забезпечено надходження 26,3 млн грн податку на прибуток підприємств. З них до держбюджету спрямовано 23,5 млн грн, а до місцевих скарбниць – 2,8 млн гривень.

Крім того, у січні поточного року державними та комунальними підприємствами сплачено частину чистого прибутку (доходу), що вилучається до бюджету, у розмірі 77,8 тис. гривень.

Найвагоміший внесок по сплаті податку на прибуток забезпечили підприємства м. Маріуполя – майже 4 млн грн, м. Слов’янськ і Слов’янського  району – 1,5 млн грн та підприємства Костянтинівського і Дружківського районів – 1,4 млн гривень.

Нагадуємо, що наприкінці 2019 року оновлено форму декларації податку на прибуток. Зокрема, основну частину декларації доповнено блоком для внесення податкових зобов’язань, штрафних санкцій і пені, які не пов’язані з виправленням помилок. Також звітність з податку на прибуток доповнено новим додатком щодо інформації про суми податкових пільг, який донедавна подавався окремим звітом відповідно до Постанови КМУ від 27.12.2010 №1233. Крім того, до окремих додатків декларації (ПН, ВП, РІ) внесено низку редакційних змін.

Податкова служба Донеччини рекомендує платникам податку на прибуток подати податкову декларацію за 2019 рік за оновленою формою. Відповідно, вказана оновлена форма декларації використовуватиметься платниками податку і для звітних періодів усього 2020 року.